SET Marketing & Consulting

 Firma:

Client SET Marketing & Consulting

 POZIŢIA:

Regional Sales Representative

 LOCALITATE:

Brasov, Cluj-Napoca; Craiova; Iasi

 Permis Conducere:

 B;

 CERINŢE:
 Bune abilităţi de comunicare
 Putere de convingere
 Stăpânire de sine
 Capacitate mare de muncă
 Perseverenţă şi adaptabilitate

 RESPONSABILITĂŢI  /  BENEFICII:
 Vânzarea/promovarea  produselor din portofoliu
 Menţinerea şi dezvoltarea numărului de cliei în zona pe care activează
 Realizarea obiectivelor de vânzări şi distribuţie
 Promovarea unor relaţii profesioniste cu clieii companiei
 Pachet motivant
 Oportunităţi de dezvoltare şi instruire

Firma:

POZIŢIA:

Director Punct de Lucru

 LOCALITATE:

Cluj-Napoca; Iasi

B

CERINŢE:
Bune abilit
ăţi de comunicare, conducere, planificare şi organizare;
Bune abilitati de conducere a echipei;
Capacitate mare de munc
ă;
Persevere
nţă şi adaptabilitate;

Administrarea Punctului de Lucru;
Realizarea obiectivelor de vânzări şi distribuţie;
Conduce, antreneaz
ă, motivează şi controlează echipa de vânzări a punctului de lucru către atingerea tuturor obiectivelor cheie, incluzând: îndeplinirea obiectivelor de vânzări şi încasari, de merchandising, de acoperire optimă a teritoriului, de menţinere şi îmbunataţire a relaţiilor cu clienţii, de respectare a politicilor comerciale şi de acordare a creditelor;
Oportunita
ţi de dezvoltare şi instruire;

* Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV la: info@set.com.ro

Consultanta | Training | Coaching | Alte servicii | Despre noi
Intrebari frecvente | Clienti | Parteneri | Cariere | Oferta | Contact

2005 SET Marketing & Consulting